ספרים, סיפורים, שירים ובעיקר מחזות שנכתבו במשך השנים ומצויים עדיין במגירות


ביינלה גאון הממציאים
כתב יד

ספר ראשון שכתבתי בגיל 14 בהשפעת סיפוריו וסגנונו של שלום עליכם .ביינלה ממציא כל מיני המצאות אידיוטיות כמו כסא כבד לאווירונים שלא יזוז ממקומו, או מגלה תופעות טבע כמו מקק בצבע לבן (בעקבות מקרה שקרה לי). הספר, הכתוב בכתב יד במחברת עבה, לא ראוי לדפוס, אבל נמסר לגניזה בארכיון קיפניס בסמינר הקיבוצים, לזכר הימים שמלאתי מחברות.


ועדת תרבות
ספר המסיבות

בעקבות היבחרי לועדת התרבות של כתה ח' בבי"ס הכרמל. כתבתי מחברת עם מערכונים ופיליטונים לכל חג. הפיליטונים בשעתו הצחיקו את הכיתה, היום כשאני קורא, איני מבין למה. הפיליטון האחרון הוא דרשה של בר מצווה, שאותה הכנסתי אחרי שיפוצים לספר "איה הג'ינג'ית".


הצעצועים של הרוח
אוסף של שירי ילדים. כגון:

השיבולים והקוצים / הצמרות של העצים / שדות הקמה הרחבים / חולות, אבק, וגם עבים / זרעי סוכר, זרעים בכלל / מין שיח בר ששמו גלגל / וכל מה שינוע / הם פשוט הצעצועים / של שובב ידוע / שלא אוהב לנוח / אז איך קוראים לו? / - רוח...


אפריים פיותיים
סיפור בחרוזים

אלוהים הזקן כבר לא זכר מדוע הוא ברא את האדם עם שתי עיניים שתי אוזניים שני נחיריים ופה רק אחד. כדי להחזיר לו את זכרונו, נולד בגבעתיים ילד שהוריו קראו לו אפרים. לילד הזה היו שתי פיות. כשהילד גדל קצת והתחיל לדבר, הסתבר שהוא לא מפסיק, כשפה אחד מתעייף, הפה השני מתחיל. עכשיו אלוהים הבין שיש כאלה שאפילו פה אחד זה יותר מדי הרבה בשבילם, אבל בכל זאת הוא השאיר אותו, אבל סידר כך שעם אותו פה הילד יוכל לאכול ואז לפחות בזמן האוכל הוא לא ידבר.


קיש קיש והאו האו
סיפור

סיפור קצר על סבא בנימין שנכדיו עדנה, אורי, מירי ורועי אוהבים לשמוע איך הוא מספר להם על החתול השובב קיש קיש. הסבא המסכן, המתעייף מרוב סיפורים, מחליט "להרוג" את החתול בסיפור. אבל זה לא עוזר לו, כי הילדים תמיד מוציאים אותו מ"קיברו" ומביאים לו אותו חי כדי שימשיך בסיפור.


איה הג'ינג'ית באמריקה
סיפורים

איה עם נלי נוסעים בחופש הגדול לאמריקה לדוד חצקל שם היא פוגשת את חברה אורי, העובד כמאבטח בשגרירות, ויוצאת יחד אתו לטיול ברחבי ארה"ב. הספר, הבנוי סיפורים סיפורים במתכונת איה הג'ינג'ית וכל המשפחה ,יצא בשעתו בהמשכים ב מעריב לנוער ועתה רוכז לכדי ספר שלם.


חלף זמנך, טרומפלדור
מחזמר

קרה לו אסון לטרומפלדור, הוא לא מת בתל-חי. השנה היא 1970 והוא עוד חי וממשיך לעבוד במקצועו הישן כרופא שיניים ויש לו בעיות עם מס הכנסה, ובנו היורד מהארץ, אבל בעיקר הוא סובל מזה שב-י"א באדר כבר לא זוכרים אותו ואיש לא יודע ע"ש מי נקרא הרחוב הנושא את שמו.


נשף העקומות
מחזה

סיפורה של חבורה העורכת מסיבה שבה כל אחד מתבקש להביא בחורה מכוערת. מי שיביא את הבחורה שתיבחר ל"מלכת היופי" של המסיבה, יזכה בפרס.


הרצפלד
מחזמר

משלחת נבחרי כפר ברוך יוצאת לפגישה עם הרצפלד. בין החברים נמצא גם שלמה הטוען שהרצפלד מכיר אותו מאז שהוא ישן עם אשתו באותה מיטה.


ספר המערכונים
לקט

אוסף מערכונים מימי בית הספר, הפלמ"ח, הקיבוץ וסתם מערכוני אהבה.


בומבה במילואים
תסריט

סיפורו של איש היוצא למילואים והופך לגיבור לאומי.


קלופ הגדול
תסריט

שני אחים, האחד פושע המתכנן שוד רכוש ע"י הצתה שבה הוא יוציא את הרכוש למשאית שתוכן בעוד מועד. האח השני הוא שלומיאל, המציל את המצב.


הבתולה מתל ברוך
תסריט המבוסס על הספר


מחזות זמר
לחגי יובל

כשלושים מחזותזמר שנכתבו כחגי יובל לישובים ישראליים: פתח תקוה, כפר תבור, שפיים, קבוצת שילר, לכיש, אביגדור, שדרות, עמק חפר, שדה צבי, צור משה, גילת, כפר רות וכו'


ועוד...
כמאה תסריטים קצרים לטלוויזיה: טלפלא, סיפורי חליל, זהו זה וכו'

עוד מן המגירה:

מגירת הלינקים:[עריכה] קישורים חיצונייםחזרה למעלה (לא לשכוח להוסיף)